Nagradna igra Vaše mnenje šteje

Nagrajenci

Nagrajenci v marcu:

Monika Grmek, Ljubljana
Janez Jeraj, Boštanj
Tina Jerkič, Tržič
Teja Glavan, Ig
Gabor Smode, Koper
Petra Hergula, Središče od Dravi
Sonja Sešel Guček, Vojnik
Andrej Pesec, Krska vas
Vladimir Adam, Škofja loka
Suzana Žura, Novo mesto
Mateja Brečko, Orehova  vas
Irena Kolenko, Naklo
Andreja Koncilija, Mengeš
Jure Jerkič, Tržič
Matilda Turšič, Cerklje ob Krk

 

Nagrajenci v februarju:

Antonija Kolar, Celje
Urška Virant, Boštanj
Katarina Vićentijević, Ljubljana
Jasmina Podlesek, Koper
Gregor Ivanež, Novo mesto
Mateja Robič, Maribor
Anica Andruščišen, Novo mesto
Mateja Rep, Podnart
Vojko Guček, Vojnik
Nina Švab, Preddvor
Marija Jeraj, Boštanj
Ljudmila Miško, Ptuj
Andrej Kuk, Piran
Matej Vidervol, Loški Potok
Kaja Podgajski, Koper

Glavna nagradna igra (od novembra do januarja):

Alena Skenderović, Celje
Rebeka Perne, Kranj
Boštjan Hostnik, Miklavž na Dravskem polju

Nagrajenci v januarju:

Blaž Božiček, Celje
Mira Sok, Velika nedelja
Zdenka Drobne, Šentjur
Nenad Stojanović, Podgorje
Miha Markelj, Železniki
Nik Južnič, Kočevje
Marko Celija, Ljubljana
Peter Meden, Begunje pri Cerknici
Bernarda Resman, Kočevska Reka
Pavle Bele, Novo mesto
Silva Kužnik, Novo mesto
Cvetka Melanšek, Celje
Rudi Andruščišen, Novo mesto
Petra Beg, Domžale
Marko Slavič, Ribnica

Nagrajenci v decembru:

Igor Medle, Ljubno ob Savinji
Marija Južnič Resman, Kočevje
Mirjana Šubic, Domžale
Teja Slapničar, Veliki gaber
Petra Veternik, Domžale
Neža Molk, Vrhnika
Jan Južnič, Kočevje
Anja Plantev, Šmartno pri Slovenj Gradcu
David Zrnko, Maribor
Zdenka MESERKO, Gabrovka
Klemen Vodic, Novo mesto
Matej Nemec, Dol pri Ljubljani
Nataša Rebernik, Slovenj Gradec
Sandra Krevs, Mirna Peč
Katja Đudarić, Griže

Nagrajenci v novembru:

Sonja Dodič, Koper
Petra Hudomalj, Zagorje
Zdravko Popit, Ljubljana
Kristina Pavlović, Trbovlje
Katja Maršič, Gračišče 6272
Jože Dežman, Ljubljana
Sandi Podgrajšek, Vitanje
Katarina Krevs, Mirna peč
Jožica Konečnik, Šmartno pri Slovenj Gradcu
Zoya Koprivnik, Gorica
Mira Bosnić, Maribor
Nisa Kopač, Škofja Loka
Cvetka Melanšek, Celje
Polona Virant, Boštanj

Glavna nagradna igra (od avgusta do oktobra):

Urška Virant, Boštanj
Karmen Kočar, Škofja Loka
Tamara Vasič, Radovljica

 

Nagrajenci v oktobru:

Jula Justina Čobanović, Loka pri Zidanem Mostu
Nina Tenko, Maribor
Igor Južnič, Kočevje
Miha Steinbücher, Kamnik
Stanko Gogala, Bohinjska Bistrica
Adrijana Kolar, Celje
Nevenka Mihelič, Domžale
Helena Urlep, Pristava pri Mestinju
Borut Mohar Tessari, Grosuplje
Barbara Jelenc, Smlednik
Snežana Radić, Jesenice
Renato Juvan, Podgorje pri Slovenj Gradcu
Vida Bešvir, Muta
Mateja Marc, Nova Gorica
Simon Grm, Nova Gorica

 

 

Nagrajenci v septembru:

Adrijana Kolar, Celje
Neža Merlak, Bevke
Karel Lulik, Gornji Petrovci
Irena Prodan, Koper
Rok Zapusek, Prebold
Valerija Jakolič, Trnovska vas
Žiga Čamernik, Radeče
Suzana Mlakar, Kremberk
Katarina Martinec, Maribor
Zlatka Knez, Radeče
Mateja Smerdel, Pivka
Mojca Gogala, Bohinjska Bistrica
Matjaž Toplak, Lesično
Jana Andruščišen, Novo mesto
Neva Mihelčič, Domžale